Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Luty »
« 19 do 25-02-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:45  
50 min

CZARNY SZLAK

Bodo

Indoor Cycling

 
50 min

CZARNY SZLAK

Bodo

Indoor Cycling

     
07:45
90 min

ZAJĘCIA NA TRENAŻERACH

Tomek

Sala Trenażery

45 min

Siła NN

Bodo

Hala

55 min

BALL SHAPE SPORT

Darek

Hala

45 min

Siła RR

TomekS.

Hala

90 min

ZAJĘCIA NA TRENAŻERACH

Tomek

Sala Trenażery

   
08:15          
50 min

SPORT

Michał

Indoor Cycling

 
08:30  
55 min

STRETCHING+ROLL

BEATA

Pomarańczowa

 
55 min

STRETCHING+ROLL

Asia

Pomarańczowa

     
09:00  
50 min

ŚREDNIA INTENSYWNOŚĆ

Janusz

Indoor Cycling

55 min

BODY BAR

Celina

Hala

ZASTĘPSTWO

 
55 min

BODY BAR

Kasia Łaźniak

Hala

   
 
50 min

ŚREDNIA INTENSYWNOŚĆ

Michał

Indoor Cycling

 
09:15          
44 min

SPORT

Michał

Indoor Cycling

 
10:00          
90 min

Krav Maga - Walki

Maty

50 min

FAT BURNER

Bodo

Indoor Cycling

10:15
55 min

ANTYCELLULIT

Iza

Szara

ZASTĘPSTWO

 
55 min

PŁASKI BRZUCH

Iza

Pomarańczowa

 
55 min

VINYASA YOGA

Paulina

Pomarańczowa

55 min

BODY BAR + TRICKBOARD

Iza

Hala

 
11:00            
55 min

STRETCHING+ROLL

Gosia

Maty

ZASTĘPSTWO

11:15          
55 min

PŁASKI BRZUCH

Iza

Hala

 
12:00            
50 min

ŚREDNIA INTENSYWNOŚĆ

Janusz

Indoor Cycling

13:00          
90 min

SPORT

Kuba

Indoor Cycling

 
17:00
50 min

BRZUCH, UDA, POŚLADKI

Asia

Szara

50 min

SPORT

Kuba

Indoor Cycling

45 min

Kravmaga KIDS I grupa

Maty

50 min

ŚREDNIA INTENSYWNOŚĆ

Adam

Indoor Cycling

75 min

AIKIDO - MIECZ

Tomasz Koperek

Maty

   
45 min

Kravmaga KIDS I grupa

Pomarańczowa

90 min

ZAJĘCIA NA TRENAŻERACH

Tomek

Sala Trenażery

55 min

PŁASKI BRZUCH

Gosia

Szara

90 min

ZAJĘCIA NA TRENAŻERACH

Tomek

Sala Trenażery

50 min

SPORT

Zeta

Indoor Cycling

 
55 min

zdrowy kęgosłup

Gosia

Szara

50 min

SPORT

Celina

Indoor Cycling

   
17:30      
30 min

BRZUCH

Asia

Szara

     
18:00
30 min

Cardio-Max

Asia

Hala

55 min

BALL SHAPE SPORT

Darek

Hala

90 min

AIKIDO

Tomasz Koperek

Maty

50 min

FAT BURNER

Adam

Indoor Cycling

55 min

BALL SHAPE SPORT

Darek

Hala

   
55 min

Fitfun

Dima

Szara

50 min

BRZUCH, UDA, POŚLADKI

Gosia

Szara

50 min

BALL SHAPE

Gosia

Szara

60 min

JUDO Gr. I

Rezerwacja

Maty

50 min

FAT BURNER

Zeta

Indoor Cycling

60 min

Kravmaga KIDS II grupa

Maty

60 min

JUDO Gr. I

Rezerwacja

Maty

60 min

Kravmaga KIDS II grupa

Pomarańczowa

60 min

Kravmaga I grupa

Szara

60 min

Taniec - klucz szczęścia

Szara

50 min

ŚREDNIA INTENSYWNOŚĆ

Celina

Indoor Cycling

50 min

ŚREDNIA INTENSYWNOŚĆ

Kuba

Indoor Cycling

90 min

SPORT

Tomek

Indoor Cycling

55 min

STEP + BRZUCH,UDA,POŚLADKI

Asia

Hala

 
     
55 min

YOGA

Paulina

Pomarańczowa

18:15        
75 min

AIKIDO (początkująca + zaawansowana)

Tomasz Koperek

Maty

   
18:30
25 min

BRZUCH

Asia

Hala

           
19:00
55 min

bodyART

BEATA

Szara

55 min

BODY BAR

Sylwia

Hala

30 min

Body Work

Dima

Szara

55 min

BODY BAR

Asia

Hala

30 min

Cardio-Max

Sylwia

Szara

   
55 min

BODY BAR

Celina

Hala

50 min

CZARNY SZLAK

Ania

Indoor Cycling

 
90 min

JUDO Gr II

Maty

 
60 min

Kravmaga I grupa

Maty

90 min

JUDO Gr II

Maty

80 min

Kravmaga II grupa

Szara

50 min

ŚREDNIA INTENSYWNOŚĆ

Kuba

Indoor Cycling

55 min

PY-IO

Celina

Pomarańczowa

50 min

SPORT

Ania

Indoor Cycling

   
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Iza

Pomarańczowa

19:30    
25 min

BRZUCH

Dima

Szara

 
25 min

BRZUCH

Sylwia

Szara

   
20:00
50 min

FAT BURNER

Kuba

Indoor Cycling

55 min

Body Work

Sylwia

Szara

55 min

ZOOMBA CITY

Agnieszka

Szara

55 min

STRETCHING+ROLL

Iza

Pomarańczowa

     
80 min

Kravmaga II grupa

Maty

55 min

JOGA regeneracyjna

Paulina

Pomarańczowa

   
55 min

Streching+pilates

BEATA

Szara

 
55 min

STRETCHING+ROLL

Asia

Pomarańczowa

← →