Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Listopad »
« 12 do 18-11-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:45  
50 min

CZARNY SZLAK

Bodo

Indoor Cycling

 
50 min

CZARNY SZLAK

Bodo

Indoor Cycling

50 min

SPORT

.Kris

Indoor Cycling

   
07:45
55 min

Koordynacja

.Sebastian

Maty

45 min

Siła NN

Instruktorzy

Hala

55 min

SPORT BALLance.

Darek

Maty

45 min

Siła RR

Bartek Maik

Hala

55 min

Trening funkcjonalny

.Sebastian

Maty

   
08:15          
50 min

FAT BURNER

Michał

Indoor Cycling

 
08:30  
45 min

Siła RR

Bartek Maik

Maty

 
55 min

STRETCHING

Asia

Pomarańczowa

     
09:00
55 min

Siła NN + stabilizacja

.BARTEK

Maty

50 min

ŚREDNIA INTENSYWNOŚĆ

Janusz

Indoor Cycling

55 min

BODY BAR

Kasia Łaźniak

Hala

 
55 min

Szybkość z elementami mocy

.BARTEK

Maty

   
   
50 min

SPORT

Michał

Indoor Cycling

 
09:15          
50 min

SPORT

Michał

Indoor Cycling

 
10:00          
55 min

Krav Maga - Walki

Pomarańczowa

50 min

ŚREDNIA INTENSYWNOŚĆ

Bodo

Indoor Cycling

10:15
55 min

ANTYCELLULIT

Iza

Szara

 
55 min

PŁASKI BRZUCH

Iza

Pomarańczowa

   
55 min

BODY BAR + TRICKBOARD

Iza

Maty

 
11:00            
55 min

FAT BURNER

Janusz

Indoor Cycling

11:15          
55 min

PŁASKI BRZUCH

Iza

Maty

 
13:00          
90 min

SPORT

Kuba

Indoor Cycling

 
17:00
45 min

Kravmaga KIDS I grupa

Pomarańczowa

50 min

SPORT

Kuba

Indoor Cycling

50 min

FAT BURNER

Celina

Indoor Cycling

50 min

FAT BURNER

Janusz

Indoor Cycling

75 min

AIKIDO - MIECZ

Tomasz Koperek

Maty

   
 
55 min

zdrowy kęgosłup

Gosia

Szara

45 min

Kravmaga KIDS I grupa

Maty

 
55 min

SPORT

Zeta

Indoor Cycling

 
55 min

PŁASKI BRZUCH

Gosia

Szara

 
17:30      
30 min

BRZUCH

Asia

Szara

     
18:00
55 min

FITT ball

KASIA

Hala

50 min

BRZUCH, UDA, POŚLADKI

Gosia

Szara

90 min

AIKIDO

Tomasz Koperek

Maty

55 min

JOGA

Ifa

Pomarańczowa

50 min

FAT BURNER

Zeta

Indoor Cycling

   
60 min

Kravmaga KIDS II grupa

Maty

60 min

JUDO Gr. I

Rezerwacja

Maty

55 min

Fitt Ball.

Gosia

Szara

60 min

JUDO Gr. I

Rezerwacja

Maty

55 min

SPORT BALLance.

Darek

Hala

50 min

ŚREDNIA INTENSYWNOŚĆ

Ania

Indoor Cycling

55 min

SPORT BALLance.

Darek

Hala

60 min

Kravmaga KIDS II grupa

Pomarańczowa

50 min

SPORT

Adam

Indoor Cycling

 
 
50 min

ŚREDNIA INTENSYWNOŚĆ

Kuba

Indoor Cycling

50 min

SPORT

Tomek

Indoor Cycling

55 min

STEP + BRZUCH,UDA,POŚLADKI

Asia

Hala

18:15        
75 min

AIKIDO (początkująca + zaawansowana)

Tomasz Koperek

Maty

   
19:00
55 min

BODY BAR

Kasia Łaźniak

Hala

ZASTĘPSTWO

55 min

BODY BAR

Sylwia

Hala

55 min

DANCE CITY

Natalia

Szara

55 min

BODY BAR

Asia

Hala

55 min

PŁASKI BRZUCH

Sylwia

Pomarańczowa

   
60 min

Kravmaga I grupa

Maty

50 min

FAT BURNER

Ania

Indoor Cycling

50 min

FAT BURNER

Tomek

Indoor Cycling

50 min

CZARNY SZLAK

Ania

Indoor Cycling

 
50 min

ŚREDNIA INTENSYWNOŚĆ

Kuba

Indoor Cycling

90 min

JUDO Gr II

Maty

55 min

Tabata + brzuch

Kasia

Pomarańczowa

90 min

JUDO Gr II

Maty

55 min

Totalna kondycja - TBC

KASIA

Szara

55 min

PY-IO

Celina

Pomarańczowa

 
60 min

Kravmaga I grupa

Szara

   
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Iza

Pomarańczowa

20:00
55 min

FAT BURNER

Kuba

Indoor Cycling

55 min

JOGA

Paulina

Pomarańczowa

55 min

STRETCH.+ STABILIZACJA

Natalia

Szara

75 min

Kravmaga II grupa

Szara

     
75 min

Kravmaga II grupa

Maty

55 min

ZUMBA

Agnieszka

Szara

 
55 min

STRETCHING

Iza

Pomarańczowa

55 min

STRETCHING+ROLL

Kasia

Pomarańczowa

   
← →