Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Wrzesień »
« 17 do 23-09-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:45  
50 min

CZARNY SZLAK

Michał

Indoor Cycling

 
50 min

CZARNY SZLAK

.Krzysztof

Indoor Cycling

ZASTĘPSTWO

     
07:45
55 min

Stabilizacja

.Sebastian

Maty

 
55 min

BALL SHAPE SPORT

Darek

Maty

 
55 min

Stabilizacja

.Sebastian

Maty

   
08:30      
55 min

STRETCHING+ROLL

Asia

Pomarańczowa

     
09:00    
55 min

BODY BAR

Kasia Łaźniak

Hala

       
09:15  
55 min

FIT50+ Płatny

Iza

Pomarańczowa

     
50 min

SPORT

Michał

Indoor Cycling

 
10:00          
55 min

Krav Maga - Walki

Maty

50 min

ŚREDNIA INTENSYWNOŚĆ

Sławek

Indoor Cycling

10:15
55 min

WYZWANIE BIKINI

IZABELLA

Szara

 
55 min

PŁASKI BRZUCH

Iza

Pomarańczowa

   
55 min

BODY BAR + TRICKBOARD

Iza

Hala

 
11:15          
55 min

PŁASKI BRZUCH

Iza

Hala

 
13:00          
90 min

SPORT

Kuba

Indoor Cycling

 
17:00
55 min

BRZUCH, UDA, POŚLADKI

Asia

Szara

50 min

SPORT

Kuba

Indoor Cycling

50 min

FAT BURNER

Celina

Indoor Cycling

50 min

FAT BURNER

Adam

Indoor Cycling

75 min

AIKIDO - MIECZ

Tomasz Koperek

Maty

   
45 min

Kravmaga KIDS I grupa

Pomarańczowa

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Gosia

Szara

45 min

Kravmaga KIDS I grupa

Maty

 
55 min

SPORT

Zeta

Indoor Cycling

17:30
30 min

GOLFIŚCI

Wynajem HALI

Hala

           
18:00
55 min

PROJEKT PLAŻA

Asia

Szara

55 min

BALL SHAPE SPORT

Darek

Hala

55 min

WYZWANIE BIKINI

Gosia

Szara

60 min

JUDO Gr. I

Rezerwacja

Maty

55 min

BALL SHAPE SPORT

Darek

Hala

   
30 min

GOLFIŚCI

Wynajem HALI

Hala

55 min

BRZUCH, UDA, POŚLADKI

Gosia

Szara

90 min

AIKIDO

Tomasz Koperek

Maty

60 min

Kravmaga I grupa

Szara

50 min

FAT BURNER

Zeta

Indoor Cycling

60 min

Kravmaga KIDS II grupa

Maty

60 min

JUDO Gr. I

Rezerwacja

Maty

60 min

Kravmaga KIDS II grupa

Pomarańczowa

50 min

SPORT

Adam

Indoor Cycling

 
50 min

ŚREDNIA INTENSYWNOŚĆ

Celina

Indoor Cycling

50 min

ŚREDNIA INTENSYWNOŚĆ

Kuba

Indoor Cycling

90 min

SPORT

Tomek

Indoor Cycling

55 min

STEP + BRZUCH,UDA,POŚLADKI

Asia

Hala

     
55 min

YOGA

Paulina

Pomarańczowa

18:15        
75 min

AIKIDO (początkująca + zaawansowana)

Tomasz Koperek

Maty

   
18:30
30 min

GOLFIŚCI

Wynajem HALI

Hala

           
19:00
55 min

BODY BAR

Celina

Hala

55 min

BODY BAR

Sylwia

Hala

55 min

PŁASKI BRZUCH

Gosia

Szara

55 min

BODY BAR

Asia

Hala

     
60 min

Kravmaga I grupa

Maty

90 min

JUDO Gr II

Maty

 
90 min

JUDO Gr II

Maty

50 min

ŚREDNIA INTENSYWNOŚĆ

Kuba

Indoor Cycling

55 min

PY-IO

Celina

Pomarańczowa

75 min

Kravmaga II grupa

Szara

   
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Iza

Pomarańczowa

20:00
55 min

FAT BURNER

Kuba

Indoor Cycling

55 min

JOGA regeneracyjna

Paulina

Pomarańczowa

 
55 min

STRETCHING+ROLL

Iza

Pomarańczowa

     
75 min

Kravmaga II grupa

Maty

55 min

ZUMBA

Agnieszka

Szara

 
55 min

STRETCHING+ROLL

Asia

Pomarańczowa

 
← →